Monitor Dell 23.8” E2423H, 60.47 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 @ 60 Hz, Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: Vertical Alignment (VA), Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 93.24, Contrast ratio: 3,000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response Time (Gray to Gray): 5 ms (Fast mode), 8 ms (Normal mode), Brightness: 250 cd/m² (typical), Color depth: 16.7 million colors, Color gamut: 72% NTSC (CIE1931), 83% NTSC (CIE1976), Adjustability: Tilt angle: -5° to 21° , VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Connectivity: 1 x DP1.2, 1 x VGA, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), What’s in the box: Stand riser, Stand base, VESA™ Screw Cover, 1 x Power cable, 1 x VGA cable, 1 x DP cable, Dimensions (with stand): Height: 420.35 mm, Width: 552.64 mm, Depth: 171.0 mm, Weight: 3.85 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Monitor Dell 23.8'' E2423H, 60.47 cm, Maximum preset resolution: 1920
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.054,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Business |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Vertical scan range | 50 – 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Colour gamut | 83% |
| AC (power) in | Yes |
| HDMI | Nu |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Pixel density | 93 ppi |
| Swivelling | No |
| Response time | 8 ms |
| Display diagonal (metric) | 60.47 cm |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Introduction year | 2022 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| PAIA version | 1.3.1 |
| Width (with stand) | 552.6 mm |
| Depth (with stand) | 171 mm |
| Height (with stand) | 420.4 mm |
| Weight (with stand) | 3.44 kg |
| Width (without stand) | 552.6 mm |
| Depth (without stand) | 49.7 mm |
| Height (without stand) | 331.6 mm |
| Weight (without stand) | 3.11 kg |
| Bezel width (side) | 1.28 cm |
| Bezel width (top) | 1.28 cm |
| Bezel width (bottom) | 2.23 cm |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 25 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1144616 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 131 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 340 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 137 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 367 |
Nu există recenzii încă.