Monitor Gaming Dell USB-C 32″ G3223D, 80 cm, Maximum preset resolution: 2560 x 1440 at 60 Hz with HDCP 2.2, 2560 x 1440 at 144 Hz with HDCP 2.2 (HDMI 2.0), 2560 x 1440 at 165 Hz with HDCP 2.2 (DisplayPort 1.4/USB-C), , Screen type: Active matrix-TFT LCD, Panel type: In-Plane Switching Black Technology, Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Haze 25%, 3H, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 93.24, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 4 ms gray to gray in Fast mode, 2 ms gray to gray in Super Fast mode, 1 ms gray to gray in Extreme mode, Luminance output: 400 cd/m² (typical), Color depth: 1.07 Billion colors (8bit + A-FRC), Color gamut: DCI-P3 CIE 1976 95%, Adjustability: Height adjustable stand: 100mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -30° to 30°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind attached VESA Cover), Connectivity: 2 x HDMI 2.0 with HDCP 2.2 (2560 x 1440, up to 144 Hz), 1 x DisplayPort 1.4 with HDCP 2.2 (2560 x 1440, up to 165 Hz), 1 x USB Type-C upstream port (Alternate mode with DisplayPort 1.4, 2560 x 1440, up to 165 Hz. Power Delivery PD up to 15 W), 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) downstream ports with BC 1.2 charging at 2 A (maximum), 1 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen 1) downstream port, 1 x Headphone out, Security: Security-lock slot for cable lock (optional purchase), What’s in the box: Stand riser, Stand base, 1 x Power cable, DP1.4 cable, USB-C cable, Dimensions (with stand): Height (extended): 556 mm, Height (compressed): 456 mm, Width: 713.15 mm, Depth: 246.94 mm, Weight with stand assembly and cables: 8.66 kg , 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Monitoare LED
Monitor Gaming Dell USB-C 32" G3223D, 80 cm, 2560 x
Producator:
Dell
Disponibilitate:
3 în stoc
3.257,99lei
3 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | TN LEDs |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| DVI port | No |
| AC (power) in | Yes |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 165 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 250 kHz |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| HD type | Quad HD |
| Response time (fast) | 4 ms |
| Colour gamut | 95% |
| Pixel density | 93 ppi |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 60 kWh |
| Weight (with stand) | 8.5 kg |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1440p |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1035291 |
| Width (with stand) | 713.1 mm |
| Depth (with stand) | 246.9 mm |
| Height (with stand) | 556 mm |
| Width (without stand) | 713.1 mm |
| Depth (without stand) | 68.6 mm |
| Height (without stand) | 427.1 mm |
| Weight (without stand) | 5.72 kg |
| Bezel width (side) | 7.9 mm |
| Bezel width (top) | 7.87 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.7 cm |
Nu există recenzii încă.