Monitor Dell 21.45″ E2223HN, 54.48 cm, Maximum preset resolution: 1920 x 1080 at 60 Hz, Screen type: FHD TFT LCD, Panel type: Vertical Alignment (VA), Backlight: LED edgelight system, Faceplate coating: Anti-glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 103, Contrast ratio: 3,000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: Normal mode
Monitoare LED
Monitor Dell 21.45" E2223HN, 54.48 cm, FHD TFT LCD, 1920
Producator:
Dell
Disponibilitate:
32 în stoc
978,99lei
32 în stoc
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 22.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | LCD |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Nu |
| Gama monitor | Standard |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| Tip panel | VA |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Vertical scan range | 50 – 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Colour gamut | 83% |
| AC (power) in | Yes |
| Montare VESA | Nu |
| Headphone out | No |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Power cable length | 1.8 m |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Swivelling | No |
| Weight (with stand) | 2.59 kg |
| Timp de raspuns monitor | 8 ms si peste |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| PAIA version | 1.3.0 |
| Viewable size, horizontal | 47.9 cm |
| Viewable size, vertical | 26 cm |
| Bezel width (bottom) | 1.69 cm |
| Depth (with stand) | 171 mm |
| Bezel width (side) | 1.28 cm |
| Bezel width (top) | 1.28 cm |
| Response time | 10 ms |
| Pixel pitch | 0.249 x 0.241 mm |
| Pixel density | 103 ppi |
| Width (with stand) | 504.3 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.48 cm |
| Height (with stand) | 384.2 mm |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 35 |
| Viewable size diagonal | 54.5 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1031309 |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 121 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 326 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 135 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 362 |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 498 |
Nu există recenzii încă.