Dell 23.8” Video Conferencing Monitor C2423H, 60.47 cm, 1920 x 1080 at 60 Hz, Screen type: Active matrix – TFT LCD, Panel technology: in-Plane Switching Technology, Backlight: LED, Anti-Glare with 3H hardness, Aspect ratio: 16:9, Pixel per inch (PPI): 92.53, Contrast ratio: 1000 to 1 (typical), Viewing angle: 178° (vertical) typical, 178° (horizontal) typical, Response time: 8 ms (Normal), 5 ms (Fast), Luminance output: 250 cd/m² (typical), Color depth: 16.78 million colors, Color gamut: sRGB 99%, Adjustability: Height adjustable stand: 150 mm, Tilt: -5° to 21°, Swivel: -45° to 45°, Pivot: -90° to 90°, VESA mounting holes (100 mm x 100 mm – behind the attached VESA Cover), Conectivity: 1 x USB 3.2 Gen1 upstream port, 4 x USB 3.2 Gen1 downstream ports, 1 x DisplayPort version 1.2* (HDCP 1.4), 1 x HDMI port version 1.4 (HDCP 1.4), 1 x DisplayPort (Out) with MST, 1 x USB Type-B (USB 3.2 Gen1) upstream port, 2 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream ports, 2 x SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) downstream ports with BC1.2 charging capability at 2 A (maximum), 1 x 3.5 mm headphone jack, Dell Display Manager (DDM) compatibility: Easy Arrange and other key features, Webcam and Microphone Specifications: Lens: Field of view: 88.9° for 2560 x 1920, Focus mode: Fixed Focus, Focus area: 35 cm ~ 1.5 m, Focusing distance (normal mode): 70 cm, Image Sensor: Active array size: 5 mega-pixel, Video Specification: Video frame rate: 1920 x 1080 (Full HD)- up to 30 frames per second, Audio Specification: Microphone type: Digital microphone x 2, Speaker rated power: 2 x 5 W, Security: Security lock slot (cable lock sold separately), *DisplayPort 1.2/MST/DP audio is supported, What’s in the box: Stand Riser, Stand Base, Power Cable, DisplayPort to DisplayPort cable Cable length: 1.80 M, HDMI Cable Cable length: 1.80 M, SuperSpeed USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) Type-A to Type-B Upstream Cable (Enables the USB Ports on the Monitor) Cable length: 1.80 M, , Monitor Dimensions (with stand): Height (extended): 496.10 mm, Height (compressed): 364.00 mm, Width: 537.80 mm, Depth: 179.57 mm, Base: 245.00 mm x 173.00 mm, Weight with stand assembly and cables: 6.02 kg, 3-Years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty
Monitoare LED
Dell 23.8'' Video Conferencing Monitor C2423H, 60.47 cm, 1920 x
Producator:
Dell
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.864,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Gama monitor | noLFD |
| Recomandat pentru_OLD | Videoconferinta |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15 cm |
| Tip panel | IPS |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Feet colour | Silver |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Response time (fast) | 5 ms |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Timp de raspuns monitor | 8 ms si peste |
| Response time | 8 ms |
| Supported video modes | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Pixel density | 92.53 ppi |
| Viewable size diagonal | 60.5 cm |
| Display diagonal (metric) | 60.47 cm |
| Built-in camera | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 854715 |
| Width (with stand) | 537.8 mm |
| Depth (with stand) | 179.6 mm |
| Height (with stand) | 496.1 mm |
| Weight (with stand) | 5.59 kg |
| Width (without stand) | 537.8 mm |
| Depth (without stand) | 57.9 mm |
| Height (without stand) | 318.9 mm |
| Weight (without stand) | 3.83 kg |
| Bezel width (side) | 5.38 mm |
| Bezel width (top) | 5.37 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.71 cm |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 117 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 367 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 74 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 125 |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 5 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 445 |
| PAIA version | 1.3.0 |
Nu există recenzii încă.