| Recomandat pentru |
Videoconferinta
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
23.8 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:9
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
250 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
93 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.2745 mm
|
| Standarde |
sRGB: 99% Coverage
|
| Culoare |
Negru/Argintiu
|
| Putere consumata |
18 W (normal)
0.5 W (standby) |
| Boxe integrate |
2x 5 W
|
| Functii |
KVM
|
| Dimensiuni |
Cu suport: 539 x 404 x 185 mm
Fara suport: 539 x 383 x 51 mm |
| Greutate |
Fara suport: 4.3 kg
|
| Montare perete |
Da VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu Display Port Cablu USB Type C Cablu USB |
| Tehnologii |
Bluelight Reducer
Flicker-Free |
| Webcam |
Camera 5.0 MP integrata
Microfon integrat |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Picior pivotant |
-90/+90
|
| Ecran pivotant |
90 grade
|
| Inaltime ajustabila |
140 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
2
|
| USB |
3x USB 3.2 (1 upstream, 2 downstream)
|
| USB Type-C |
1
|
| Jack |
1
|
| RJ-45 |
1
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell Video Conferencing C2422HE, 23.8inch, FHD IPS, 5ms,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.682,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Videoconferinta |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Diagonala monitor_OLD | 23.8.x" |
| LFD-Segment | noLFD |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| RMS rated power | 10 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Webcam | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Megapixel (approx.) | 5 MP |
| Front bezel colour | Black |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| DVI port | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Feet colour | Silver |
| Headphone out | No |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Backlight type | LED |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Height adjustment | 14 cm |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Response time | 8 ms |
| Display diagonal (metric) | 60.47 cm |
| Built-in camera | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 3 |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 720p, 1080i, 1080p |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| Response time (fast) | 6 ms |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 394427 |
| Width (with stand) | 538.6 mm |
| Height (with stand) | 544.1 mm |
| Weight (with stand) | 6.12 kg |
| Width (without stand) | 538.6 mm |
| Depth (without stand) | 51.2 mm |
| Height (without stand) | 383.1 mm |
| Weight (without stand) | 4.33 kg |
| Bezel width (side) | 5.8 mm |
| Bezel width (top) | 5.8 mm |
| Bezel width (bottom) | 5.09 cm |
| Total carbon emissions, standard deviation (kg of CO2e) | 129 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 400 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 46 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 153 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 449 |
Nu există recenzii încă.