| General | |
| Recomandat pentru |
Multimedia
|
| Tip panel |
IPS
|
| Diagonala |
24.1 inch
|
| Anti-Glare |
Da
|
| Rezolutie |
1920 x 1200 pixeli
|
| Timp de raspuns |
5 ms
|
| Refresh Rate |
60 Hz
|
| Rata de aspect |
16:10
|
| Contrast |
1000:1 (normal)
|
| Luminozitate |
300 cd/mp
|
| Densitate pixeli |
94 PPI
|
| Unghi de vizibilitate |
178/178 grade
|
| Dimensiune punct |
0.270 mm
|
| Culoare |
Negru
|
| Montare perete |
100 x 100 VESA
|
| Plug and play |
Da
|
| Accesorii incluse |
Cablu alimentare
Cablu Display Port |
| Tehnologii | |
| Flicker Free |
Da
|
| Blue Light Reducer |
Da
|
| Ergonomie | |
| Inclinare |
-5/+21
|
| Picior pivotant |
-45/+45
|
| Ecran pivotant |
90 grade
|
| Inaltime ajustabila |
130 mm
|
| Porturi | |
| HDMI |
1
|
| Display Port |
1
|
| DVI |
1
|
| VGA |
1
|
| USB |
5x USB 3.0/2.0 (1 upstream, 4 downstream: 2x USB 3.0/ 2x USB 2.0)
|
Monitoare LED
Monitor LED Dell P2421, 24inch, IPS FHD, 5ms, 60Hz, negru
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.516,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 24.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Tip panel_OLD | FHD IPS |
| Rata de aspect_OLD | 16:10 |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1200 |
| VGA_OLD | Da |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Colour gamut standard | sRGB |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Headphone out | No |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Boxe integrate | Nu |
| Backlight type | LED |
| Audio input | No |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 76 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Response time (fast) | 5 ms |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1200 |
| Rata de aspect | 16:10 |
| Pixel pitch | 0.27 x 0.27 mm |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Response time | 8 ms |
| HDMI version | 1.4 |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Pixel density | 94 ppi |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Viewable size, horizontal | 51.8 cm |
| Viewable size, vertical | 32.4 cm |
| Width (with stand) | 531 mm |
| Width (without stand) | 531 mm |
| Bezel width (side) | 6.3 mm |
| Bezel width (top) | 6.3 mm |
| Weight (with stand) | 5.1 kg |
| Depth (without stand) | 44.1 mm |
| Viewable size diagonal | 61.1 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 344245 |
| Depth (with stand) | 166 mm |
| Height (with stand) | 500.8 mm |
| Height (without stand) | 349.5 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.92 cm |
Nu există recenzii încă.