Monitor 31.5″ BENQ PD3205U, IPS, 4K 3840* 2160, 250 cd/ mp, HDR10, 1000:1, 178/ 178, 5 ms, 60 Hz, 16:9, Anti-Glare, boxe 2.5Wx2, iesire casti, pivot, VESA 100*100, HDMI, DP, USB C, 2* USB Type B, 3* USB 3.2, Flicker-free, Low Blue Light, PIP/PBP, FreeSync, megru
Monitoare LED
Monitor 31.5" BENQ PD3205U, IPS, 4K 3840* 2160, 250 cd/
Producator:
Benq
Disponibilitate:
Stoc epuizat
7.429,99lei
Stoc epuizat
| Producator | BENQ |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Grafica |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Black |
| Diagonala monitor_OLD | 31.5.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Pixel density | 140 ppi |
| RMS rated power | 5 W |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Response time | 5 ms |
| HDCP version | 2.2 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Backlight type | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of OSD languages | 18 |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Height adjustment | 11 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 30 kWh |
| Height (without stand) | 422 mm |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 2 |
| Depth (with stand) | 256.8 mm |
| Pivot angle | -45 – 45° |
| Swivel angle range | 30 – 30° |
| Weight (without stand) | 6.2 kg |
| Weight (with stand) | 9.4 kg |
| Width (with stand) | 714.7 mm |
| Width (without stand) | 714.7 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 943566 |
| Height (with stand) | 589 mm |
| Depth (without stand) | 85.2 mm |
Nu există recenzii încă.