Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL16, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston Fury, SODIMM, DDR4, 16GB, CL16, 2666
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
29 în stoc
357,99lei
29 în stoc
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 16 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| CAS latency | 16 |
| Memory ranking | 1 |
| Module configuration | 2048M x 64 |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory data transfer rate | 2666 MT/s |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Internal memory type | DDR4 |
| Master (outer) case height | 61 mm |
| Master (outer) case width | 196.9 mm |
| Master (outer) case length | 311.2 mm |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Master (outer) case gross weight | 780.5 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |

Nu există recenzii încă.