Monitor Gaming Gigabyte G27F 2 27″ SS IPS, 1920 x 1080(FHD), Brightness: 400 cd/m2, Contrast: 1000:1, unghi vizualizare: 178°(H)/178°(V), culori: 16.7m, timp raspuns: 1ms, refresh rate: 165Hz, HDR ready, Flicker-free, interfata: 2 x HDMI 2.0, 1 x Displayport, 2 x USB 3.2 Gen 1 Downstream, 1 x USB 3.2 Gen 1 Upstream, 1x jack, VESA: 100*100 mm.
Monitoare LED
Monitor Gaming Gigabyte G27F 2 27" SS IPS, 1920 x
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
4 în stoc
1.869,99lei
4 în stoc
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | VA LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| LFD-Resolution | FHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Tip panel | IPS |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Display technology | LED |
| Boxe integrate | Nu |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Colour gamut | 95% |
| Panel type | SS-IPS |
| Backlight type | Edge LED |
| Pixel pitch | 0.3108 x 0.3108 mm |
| Swivelling | No |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Weight (without stand) | 3.5 kg |
| Weight (with stand) | 5.2 kg |
| Height (without stand) | 367.4 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Crosshair |
| sRGB coverage (typical) | 130% |
| Depth (with stand) | 193.6 mm |
| HBR3 support | No |
| Width (with stand) | 615.1 mm |
| Width (without stand) | 615.1 mm |
| Depth (without stand) | 42.2 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1120494 |
| Height (with stand) | 535.7 mm |
Nu există recenzii încă.