Monitor Gaming Gigabyte M32QC 31.5″, ips, 2560 x 1440 (QHD), Non-glare, Brightness, 350 cd/m2 (TYP), Contrast Ratio:3000:1, Viewing Angle: 178° (H)/178°(V), Display Colors: 8 bits, Response Time: 1ms (MPRT), Refresh Rate: 165Hz/OC 170Hz, Flicker-free.
Monitoare LED
Monitor Gaming Gigabyte M32QC 31.5", ips, 2560 x 1440 (QHD),
Producator:
Gigabyte
Disponibilitate:
9 în stoc
3.152,99lei
9 în stoc
| Producator | GIGABYTE |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| Built-In-PC | No |
| Diagonala monitor_OLD | 32.x" |
| Pivot | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 1ms GTG |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Touch | No |
| Display port_OLD | Da |
| Recomandat pentru_OLD | Gaming |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Refresh rate_OLD | 165 Hz |
| Rezolutie monitor_OLD | 2560 x 1440 |
| LFD-Resolution | QHD |
| LFD-Segment | noLFD |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Tip panel | VA |
| FreeSync | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Power supply type | External |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Timp de raspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Montare VESA | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power adapter included | Yes |
| Boxe integrate | Nu |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Rezolutie monitor | 2560 x 1440 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Pixel pitch | 0.2724 x 0.2724 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Weight (without stand) | 5.5 kg |
| HD type | Quad HD |
| Backlight type | Edge LED |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Display technology | QLED |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| USB Power Delivery up to | 18 W |
| Colour gamut | 94% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 64 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 397780 |
| Width (with stand) | 710.5 mm |
| Depth (with stand) | 234.8 mm |
| Height (with stand) | 552.2 mm |
| Weight (with stand) | 7.8 kg |
| Width (without stand) | 710.5 mm |
| Depth (without stand) | 102.8 mm |
| Height (without stand) | 423.3 mm |
Nu există recenzii încă.