Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 16GB, 2933MHz, CL21, 1.2V
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 16GB, CL21, 3000Mhz
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
Stoc epuizat
726,99lei
Stoc epuizat
| DRAM-Kit | No |
|---|---|
| ECC | No |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Kit | No |
| Latenta | 21 CL |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Capacitate | 16 GB |
| Kit quad channel | Nu |
| Kit dual channel | Nu |
| Tip | DDR4 SODIMM |
| Tensiune alimentare | 1.2 V |
| CAS latency | 21 |
| Frecventa | 2933 MHZ |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.