ASUS VP289Q Eye Care Monitor – 28-inch, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, 90% DCI-P3, HDR-10, Adaptive-Sync/FreeSync™, DisplayPort, HDMI, Flicker Free, Blue Light Filter, Wall Mountable 100×100
Monitoare LED
ASUS VP289Q Eye Care Monitor – 28-inch, 4K UHD (3840
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.281,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
| MNT-Screen-Size | 28.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Diagonala monitor_OLD | 28.x" |
| Display port_OLD | Da |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Multimedia |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Rezolutie monitor_OLD | 3840 x 2160 |
| MNT-Color | Black |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Culoare monitor | Negru |
| Front bezel colour | Black |
| Feet colour | Black |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| Colour depth | 10 bit |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Aspect ratio | 16:9 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Market positioning | Home |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| AC (power) in | Yes |
| Response time | 5 ms |
| Game mode | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Detachable stand | Yes |
| Rezolutie monitor | 3840 x 2160 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| Brand specific technologies | Eye Care+, SPLENDID |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Digital vertical frequency | 40 – 60 Hz |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Colour gamut | 90% |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Viewable size, horizontal | 62.1 cm |
| Viewable size, vertical | 34.1 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 29 kWh |
| Shadow control | Yes |
| Pixel pitch | 0.16 x 0.16 mm |
| Dynamic contrast ratio marketing name | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Weight (with stand) | 5.66 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1282582 |
| Width (with stand) | 637.1 mm |
| Depth (with stand) | 229.4 mm |
| Height (with stand) | 433.7 mm |
| Width (without stand) | 637.1 mm |
| Depth (without stand) | 56.4 mm |
| Height (without stand) | 368.6 mm |
Nu există recenzii încă.