Monitoare LED
Monitor 15.6" ASUS MB16AWP
Producator:
Asus
Disponibilitate:
2 în stoc
3.855,99lei
2 în stoc
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 5ms GTG |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Wi-Fi | Yes |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 15.6.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| USB Type-C downstream ports quantity | 1 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | Da |
| Portabil | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Viewable size, horizontal | 34.4 cm |
| Viewable size, vertical | 19.4 cm |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| RMS rated power | 2 W |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Montare VESA | Nu |
| Display technology | LED |
| Response time | 5 ms |
| Backlight type | LED |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| VESA mounting | No |
| Remotely operated | Yes |
| Pixel pitch | 0.179 x 0.179 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 8 kWh |
| Mini HDMI ports quantity | 1 |
| AirPlay | Yes |
| Width (with stand) | 357.9 mm |
| Height (with stand) | 224.8 mm |
| Digital horizontal frequency | 53 – 77 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 – 61 Hz |
| Tilt angle range | 15 – 75° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 993515 |
| Depth (with stand) | 11.5 mm |
| Weight (with stand) | 1.09 kg |
| Battery capacity | 7800 mAh |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
Nu există recenzii încă.