Monitoare LED
Monitor 15.6" ASUS MB16ACV, ZenScreen, Portable Monitor, IPS, 16:9, FHD
Producator:
Asus
Disponibilitate:
3 în stoc
1.797,00lei
3 în stoc
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Luminozitate monitor_OLD | ≤400cd/m2 |
| MNT-Resolution | FHD |
| MNT-Screen-Size | 15.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Display port_OLD | Nu |
| Tech-3D | No |
| Timp de răspuns monitor_OLD | 0.5ms GTG |
| Recomandat pentru_OLD | Office |
| Rezolutie monitor_OLD | 1920 x 1080 |
| Refresh rate_OLD | 60 Hz |
| Rata de aspect_OLD | 16:9 |
| Diagonala monitor_OLD | 15.6.x" |
| VGA_OLD | Nu |
| HDMI_old | Nu |
| DVI_OLD | Nu |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HDR | Nu |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Portabil | Da |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| DisplayPort | Nu |
| Montare VESA | Nu |
| HDMI | Nu |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Boxe integrate | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 13 kWh |
| VESA mounting | No |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399648 |
| Width (with stand) | 357.9 mm |
| Depth (with stand) | 10.5 mm |
| Height (with stand) | 224.8 mm |
| Weight (with stand) | 830 g |
| Diagonala monitor | Sub 16 inch |
Nu există recenzii încă.