Monitor 34″ ASUS ProArt PA34VC, UWQHD 3440* 1440, 21:9, IPS, 178/178, curbat 1900R, 300 cd/mp, 1000:1, 5 ms, 100 Hz, HDR10, Flicker-free, Adaptive-Sync, boxe 2*2W, 2* Thunderbolt 3, DP, 2* HDMI, earphone, 3* USB, VESA 100*100, Kensington Lock, culoare negru
Monitoare LED
Monitor 34" ASUS ProArt PA34VC, UWQHD 3440* 1440, 21:9, IPS,
Producator:
Asus
Disponibilitate:
Stoc epuizat
8.201,99lei
Stoc epuizat
| Producator | ASUS |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tip panel_OLD | IPS LEDs |
| Tech-3D | No |
| HDMI_old | Da |
| DVI_OLD | Nu |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezolutie monitor | 3440 x 1440 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Touchscreen | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Da |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| Viewable size, horizontal | 80 cm |
| Built-in USB hub | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de raspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Thunderbolt | Da |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Market positioning | Home |
| 3D | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Response time | 5 ms |
| Headphone out | No |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Number of upstream ports | 2 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Pixel pitch | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Viewable size, vertical | 33.5 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 151 kHz |
| Digital vertical frequency | 40 – 100 Hz |
| Width (with stand) | 815.1 mm |
| Depth (with stand) | 222.9 mm |
| Height (with stand) | 418 mm |
| Weight (with stand) | 11.4 kg |
| Width (without stand) | 815.1 mm |
| Depth (without stand) | 122.2 mm |
| Height (without stand) | 364.8 mm |
| Weight (without stand) | 7.8 kg |
Nu există recenzii încă.