Xiaomi Poco M4 5G 6/128GB DS Poco Yellow
Telefoane mobile
Xiaomi Poco M4 5G 6/128GB DS Poco Yellow
Producator:
Xiaomi
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.189,99lei
Stoc epuizat
| Producator | XIAOMI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Interfata HDD extern | LED |
| Capacitate card | 128 GB |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Tip card | SDXC |
| Adaptor | Nu |
| Interfata HDD intern | SATA III |
| Viteza rotatie HDD intern | 7200 rpm |
| Buffer HDD intern | 256 MB |
| Capacitate HDD intern | 6 TB |
| Capacitate HDD extern | 2 TB |
| Format HDD extern | 2.5" |
| Alimentare USB | Nu |
| Capacitate HDD Nas | 12 TB |
| Viteza rotatie HDD Nas | 7200 rpm |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Scriere Max | intre 3000 – 4000 MB/s |
| Citire max | 3000 – 3500 MB/s |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Interfata | SATA |
| Format | 2.5 inch |
| Suport NVMe | Nu |
| Capacitate | 2 TB |
| Iluminare led | Da |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Memorie Interna | 128 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Dimensiune ecran (inch) | Peste 6 inch |
| Numar nuclee | 8 |
| Tehnologie | 5G |
| NFC | Da |
| Brand | Xiaomi |
| Memorie RAM | 3 GB |
| Culoare | Galben |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Conectivitate internet | 5G |
| Rezolutie camera principala: | 10 – 19 Mp |
Nu există recenzii încă.