Razer Iskur Black Edition – Gaming Chair With Built In Lumbar Support
Scaune gaming
Razer Iskur Black Edition – Gaming Chair With Built In
Producator:
Razer
Disponibilitate:
Stoc epuizat
3.157,99lei
Stoc epuizat
| Tip spatar | Ajustabil |
|---|---|
| Pernita cap | Nu |
| Pernita lombara | Nu |
| Material | Piele sintetica |
| Brate | Reglabile |
| Suport picioare | Nu |
| Gaming platforms supported | PC |
| Armrest | Yes |
| Headrest | Yes |
| Gas lift class | 4 |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Adjustable headrest | Yes |
| Armrest type | Hard armrest |
| Base colour | Black |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable armrest | Yes |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Seat colour | Black |
| Backrest colour | Black |
| Base material | Metal |
| Seat type | Padded seat |
| Frame material | Metal, Plywood |
| Maximum user weight | 130 kg |
| Recommended weight | 130 kg |
| Maximum user height | 1811 cm |
| Frame colour | Green |
| Seat material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 36 |
Nu există recenzii încă.