| Design soundbar | Fara subwoofer |
| Numar canale | 2 |
| Putere | 16 W |
| Putere soundbar | 16 W |
| Culoare | Negru |
Sisteme audio
Soundbar Horizon Acustico HAV-S2200, 16W, 2.0, AUX, Negru
Producator:
Horizon
Disponibilitate:
Stoc epuizat
324,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HORIZON |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Amplificator | Activ |
| Putere RMS | 11-30W |
| Optic | Nu |
| Bluetooth | Nu |
| NFC | Nu |
| Telecomanda | Nu |
| Jack 3.5mm | Da |
| Tip sistem | 2.0 |
| Wireless | Nu |
| Utilizare | TV / Home cinema |
Nu există recenzii încă.