Z4680G 21.5 FHD I7-11700 16 256+1T W11P

All in one PC
Z4680G 21.5 FHD I7-11700 16 256+1T W11P
Producator:
Acer
Disponibilitate:
100 în stoc
7.402,99lei
100 în stoc
| Producator | ACER |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Tip procesor AIO | Intel i7 |
| Diagonală AIO | 21.5" |
| Capacity-SSD | 256GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | HDD+SSD |
| Format Display AIO | Full HD |
| Microsoft-OS | WIN 11 PRO |
| Capacity-HDD | 1T |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
Nu există recenzii încă.