Cartus Black Nr.934XL C2P23AE Original HP Officejet Pro 6830 E-AIO
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP Black Nr.934XL C2P23AE Original HP Officejet Pro
Producator:
Hp
Disponibilitate:
2 în stoc
227,00lei
2 în stoc
| Culoare cerneală | black |
|---|---|
| Capacitate cartuș | 21-50ml |
| Printing colours | Black |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Box contents | 1 Cartridge |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Ink type | Dye-based ink |
| Black ink page yield | 1000 pages |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| HP segment | Premium Home |
| Compatibility | HP 934 ink cartridges work with: HP OfficeJet 6820 HP OfficeJet Pro 6230 |
| Black ink volume | 25.5 ml |
| OEM code | C2P23AE |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 80% |
| Products per pallet | 1260 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 7 pc(s) |
| Pallet gross weight | 133.32 g |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1199.9 x 800.1 x 819.9 mm (47.2 x 31.5 x 32.3) |
| Pallet weight (imperial) | 133.8 kg (294.9 lbs) |
| Master (outer) case gross weight | 2.7 kg (5.95 lbs) |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 888182031681; (BGX) 888182034590; (BGY) 888182034606 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182031681, 888182034590, 888182034606 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.