Dell Mobile Precision Workstation 7770 CTO, 17.3-inch, FHD 1920 x 1080, 60 Hz, Anti-Glare, Non-Touch, 99% DCIP3, 500 Nits, IR Cam/Mic WWAN, Full Scan FIPS FPR with Smart Card, NFC, FHD/IR Camera, ExpressSign-In, Intelligent privacy, Camera Shutter, Mic, , Intel Core i7-12850HX, 25MB Cache, 24 Threads, 16 Core, 2.1GHz to 4.8GHz, vPro, NVIDIA RTX A4500 16GB GDDR6, 16GB, 1x16GB ECC 4800MHz DDR5 SODIMM, M.2 2280 1 TB, Gen 4 PCIe x4 NVMe, Solid State Drive, Intel Wifi 6 (6GHz) AX211 2×2 with Bluetooth Wireless, Wireless Intel AX211 WLAN Driver, 240W SFF Power Adapter, 6-Cell 93WHr Lithium Ion Battery, Single Pointing Backlit US International Keyboard with numeric keypad, Qualcomm Snapdragon X55 Global 5G Modem (DW5930E), External ports: Network port: 1 x RJ45 Ethernet port, USB ports: 2 x Thunderbolt 4 ports (USB Type-C), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C port with DisplayPort alt mode, 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare, 1 x USB 3.2 Gen 1 port, Audio port: 1 x universal audio jack, Video port: 2 x Thunderbolt 4 ports (USB Type-C), 1 x HDMI 2.1 port (DGPU), Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: 240 W AC adapter, 7.40 mm, Security-cable slot: 1 x wedge-shaped security slot, Internal slots: 1 x WWAN, 1 x WLAN, 4 x M.2 solid-state drive, Memory specifications: Memory slots: CAMM interface, Memory type: DDR5, Memory speed: 4800 MHz, Maximum memory configuration: 128 GB – CAMM module, Dimensions and weight: Front height: 25.95 mm, Rear height: 26.70 mm, Width: 398.00 mm, Depth: 265.02 mm, Weight: 3.02 kg, Windows 10 Pro (Includes Windows 11 Pro License) English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3y Accidental Damage Protection, 3y Keep your Hard Drive, 3y ProSupport Plus and Next Business Day Onsite Service warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Dell Mobile Precision Workstation 7770 CTO, 17.3", FHD, i7-12850HX, 16GB,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
32.353,98lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Cititor amprente | Nu |
| HDMI | Da |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Memorie RAM2 | 32 GB |
| Tip procesor2 | Intel Core i9 |
| Camera WEB | Full HD |
| Rezolutie2 | 3840 x 2400 |
| Diagonala display | 17-18 inch |
| Greutate | Peste 2.5 kg |
| Tastatura iluminata | Da |
| Tip placa video | Dedicata |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Model GPU dedicat | NVIDIA RTX A4500 |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Workstation |
| Placa Video | nVidia RTX A4500 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| USB 3.1 | Nu |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.0 | Nu |
| Producator placa video | nVidia |
| Luminozitate | 500 nt |
| Conectivitate celulara | 5G |
| Model Procesor | 12850HX |
| Model placa video | RTX A4000 |
| Serie placa video | NVIDIA RTX A Series |
| ramona test atribute | da |
| Utilizare | da |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Da |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i7 |
Nu există recenzii încă.