| Specificatii Generale | |
| Tip |
Alimentare PoE
|
| Conector 1 |
RJ-45
|
| Culoare |
Negru
|
| Dimensiuni |
155 x 74 x 36 mm
|
| Greutate |
0.4 Kg
|
| Viteza port |
10/100/1000 Mbps
|
| Altele |
802.3af/at
|
| Tehnologie POE |
Da
|
Stoc epuizat
341,99lei
Stoc epuizat
| Specificatii Generale | |
| Tip |
Alimentare PoE
|
| Conector 1 |
RJ-45
|
| Culoare |
Negru
|
| Dimensiuni |
155 x 74 x 36 mm
|
| Greutate |
0.4 Kg
|
| Viteza port |
10/100/1000 Mbps
|
| Altele |
802.3af/at
|
| Tehnologie POE |
Da
|
| Producator | ZYXEL |
|---|---|
| Garantie | 60 |
| Band | N/A |
| PoE | Da |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Management | nu |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Utilizare | Interior |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Antena | N/A |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Package width | 202 mm |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Package height | 69 mm |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T |
| Safety | EN 60950-1, EU RoHS |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 1.5 A |
| Power consumption (typical) | 42.1 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 95% |
| Weight | 396 g |
| Dimensions (WxDxH) | 155 x 74 x 36 mm |
| Package length | 15.5 cm |
| Package weight | 780 g |
Nu există recenzii încă.