SAMSUNG S21 FE 5G G990B 6.4″ 6GB 128GB DualSIM Graphite
Telefoane mobile
SAMSUNG S21 FE 5G G990B 6.4" 6GB 128GB DualSIM Graphite
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
2.945,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Dual SIM | Yes |
| Capacitate stocare telefon - tabletă | 128GB |
| LTE 4G | Yes |
| Sistem de operare telefon - tabletă | Android |
| Color | Negru |
| Diagonală ecran telefon - tabletă | 6.4" |
| Brand | Samsung |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Memorie Interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Dimensiune ecran (inch) | Peste 6 inch |
| Numar nuclee | 8 |
| Tehnologie | 5G |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Rezolutie camera principala: | N/A |
| Conectivitate internet | 5G |
| Culoare | Grafit |
| Dimensiune ecran | 6.4 |
Nu există recenzii încă.