E-book Boox POKE 4 Lite, Android 11, Display: 6 inch, HD, (1024 x 758), IPS, 300 ppi, E-ink, Procesor: Qualcomm, Octa-Core, Numar nuclee: 4, Ram: 2 GB LPDDR4X, Capacitate de stocare: 16 GB, Porturi: 1 x USB Type-C , Wireless: Dual Band 2.4GHz + 5GHz, Versiune Bluetooth: 5.0, Sistem de operare: Android, Fara SIM, Negru, 1 x Cablu USB type C|1 x E-book reader, Greutate: 150 g, Ecran e-ink Carta / Front light with CTM (Warm and Cold),Bluetooth|Wi-Fi, Versiune sistem operare: 11, Li-Polymer, 1500 mAh, Baterie detasabila: Nu, Garantie: 12 luni
| Producator | BOOX |
|---|---|
| Garantie | 12 |
| Capacity-RAM | 2GB |
| Wi-Fi | Yes |
| WWAN-Data | No |
| Color | Negru |
| Tip procesor_old | Octa-Core |
| Memorie interna_old | 16GB |
| Sistem de operare_old | Android |
| Camera_old | No |
| Ecran IPS_old | No |
| Diagonala display_old | Sub 8 inch |
| Memorie RAM_old | 2 GB |
| Conectivitate_old | Wi-Fi |
| Screen | 6.0" |
| Rezolutie_old | 1024 x 758 |
| Touchscreen | Yes |
| Camera principala_old | Nu |
| Camera fata_old | Nu |
| Culoare_old | Negru |
| Tehnologie ecran_old | E-Ink |
| Model Procesor_old | SM8450 |
| Technology | E Ink Carta |
| RAM capacity | 2000 MB |
| Document formats supported | CHM, DOC, DjVu, FB2, HTML, MOBI, PDF, PPT, RTF, TXT, ePub |
| Audio formats supported | MP3, WAV |
| Image formats supported | BMP, JPG, PNG, TIFF |
| Internal storage capacity | 16 GB |
| RAM type | LPPDDR4X |
| Interface type | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sistem de operare | Android |
| Tip procesor | Qualcomm |
| Camera principala | Nu |
| Camera fata | Nu |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie ecran | E-Ink |
| Model Procesor | SM8450 |
| Rezoluție | HD |
| Diagonala display | Sub 8 inch |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Memorie Interna | 16 GB |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Tip procesor tableta | Qualcomm |
| Headphone out | No |
| Colour | No |
| Diagonala tableta | Sub 8 inch |
| Display resolution | 758 x 1024 pixels |

Nu există recenzii încă.