
Uscatoare cu condensare
USCATOR DE RUFE CU CONDENSARE HEINNER HCD-V704B
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
12 în stoc
1.037,99lei 2.272,99lei
12 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Clasa energetică | B |
| Durata program rapid | 12 min |
| Numar programe | 15 |
| Capacitate uscator | 7 kg |
| Culoare | Alb |
| Panou de control | Digital |
| Functii | Lumina cuva |
| Motor | Standard |
| Greutate | 37.20 kg |
| Inaltime | 84.50 cm |
| Latime | 59.60 cm |
| Adancime | 56.30 cm |
Nu există recenzii încă.