
Aragazuri electrice
ARAGAZ GAZ HEINNER HFSC-V60LITGSL
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
1.129,99lei 1.662,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Grill | Da |
|---|---|
| Dimensiuni LxA | 50×60 cm |
| Greutate | 36.55 kg |
| Capac | Metalic |
| Culoare aragaz | Argintiu |
| Functii | Lumina cuptor |
| Sertar pentru vase | Da |
| Inaltime | 85.00 cm |
| Latime | 50.00 cm |
| Adancime | 60.00 cm |
| Gratar | |
| Siguranță flacara | Da |
| Aprindere electrică cuptor | Da |
| Aprindere electrică plită | Da |
| Număr arzătoare | 4 |
| Duze GPL incluse | Da |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |

Nu există recenzii încă.