| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Cana | Sticla |
| Tip control | Mecanic |
| Tip display: | Nu |
| Material carcasa | Plastic |
| Tip cafea | Boabe |
| Putere cafetiera | 900W |
| Capacitate cafetiera | 0.6L |
| Functii speciale | Ajustare rasnire: macinare fina/grosiera |
| Greutate | 2.60 kg |
| Inaltime | 29.00 cm |
| Latime | 18.00 cm |
| Adancime | 28.50 cm |
Nu există recenzii încă.