Laptop Dell Inspiron 5510, 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-Touch Narrow Border WVA Display, Power Button – Titan Grey with Fingerprint Reader, Platinum Silver, 11th Generation Intel(R) Core (TM) i5-11320H Processor (8MB Cache, up to 4.5GHz), Intel(R) Iris(R) Xe Graphics with shared graphics memory, 16GB, 2x8GB, DDR4, 3200MHz, 512GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Intel(R) Wi-Fi 6 2×2 (Gig+) and Bluetooth 5.1, Wireless Driver, 65 Watt AC Adapter, 4-Cell Battery, 54WHr (Integrated), Internal Titan Grey English International Backlit Keyboard with Numeric Keypad, External ports: USB ports: 2 x USB 3.2 Gen 1 ports, 1 x USB 3.2 Gen 2×2 Type-C port with DisplayPort and Power Delivery (in computers shipped with i3 or i5 processor), 1 x USB Type-C Thunderbolt 4.0 port (in computers shipped with i7 processor), Audio port: 1 x global headset jack, Video port/ports: 1 x USB 3.2 Gen 2×2 Type-C port with DisplayPort and Power Delivery (in computers shipped with i3 or i5 processor), NOTE: A USB Type-C to DisplayPort adapter (sold separately) is required to connect to a DisplayPort device, 1 x USB Type-C Thunderbolt 4.0 port (in computers shipped with i7 processor), NOTE: A USB Type-C to DisplayPort adapter (sold separately) is required to connect to a DisplayPort device, 1 x HDMI 1.4 port, Media-card reader: 1 x SD-card slot, Power-adapter port: DC-IN through an AC adapter (4.50 mm x 2.90 mm), Dimensions and weight: Front height: 14.59 mm, Rear height: 17.99 mm, Width: 356.06 mm, Depth: 228.90 mm, Weight: 1.75 kg, Windows 11 Home, English, Swedish, Danish, Norwegian, Spanish, 3y Partner Led Carry In Service Warranty
Alte accesorii, Biberoane, tetine si accesorii, Card reader, Docking stations, Extindere garantie, Genti laptop, Hard disk-uri laptop, Hrana bebelusi, Incarcatoare laptop, Jucarii, Copii & Bebe, Laptop, Tablete & Telefoane test cache22, Laptopuri, Laptopuri & accesorii, Memorii RAM laptop, Paturi picnic, Stand & Cooling pad, Textile de casa, Decoratiuni si Mobila, Textile de exterior, Uncategorized
Laptop Dell Inspiron 5510, 15.6" FHD, i5-11320H, 16GB, 512GB SSD,
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
6.418,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Touchscreen | Nu |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Bluetooth | Da |
| USB Type-C | Da |
| Camera WEB | Fara |
| Diagonala display | 15-16 inch |
| HDMI | Da |
| Greutate | 1.6 – 2.0 kg |
| Cititor amprente | Da |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Model GPU dedicat | Intel Iris Xe Graphics |
| Tip placa video | Integrata |
| Tastatura iluminata | Da |
| Sistem de operare | Windows 11 Home |
| Placa Video | Intel Iris Xe Graphics |
| Producator Procesor | Intel |
| Segment | Consumer |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip display: | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Producator placa video | Intel |
| Conectivitate celulara | Fara |
| USB 3.0 | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Jack Audio | Da |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Cititor Card | Da |
| USB 3.1 | Da |
| Model placa video | Intel Integrated Graphics |
| Model Procesor | 11320H |
| Serie placa video | Intel Graphics |
| DisplayPort | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip procesor | Intel Core i5 |
Nu există recenzii încă.