










Stoc epuizat
110,99lei
Stoc epuizat











| Material Filament | PLA |
|---|---|
| Printing colours | Black |
| Non-toxic | Yes |
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Print speed | 80 mm/sec |
| Impact strength | 7 kJ/m² |
| Flexural strength | 78 MPa |
| Tensile modulus | 49 MPa |
| Melting point (max) | 230 °C |
| Melting point (min) | 195 °C |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.