Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, fluorescent orange, Printing temperature:
Producator:
Creality
Disponibilitate:
5 în stoc
110,99lei
5 în stoc
| Material Filament | PLA |
|---|---|
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Diameter | 1.75 mm |
| Maximum extruder tip temperature | 230 °C |
| Minimum extruder tip temperature | 190 °C |
| Print speed | 120 mm/sec |
| Printing colours | Orange |
| Colour name | Fluorescein Orange |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.