Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, red, Printing temperature: 190-220,
Producator:
Creality
Disponibilitate:
Stoc epuizat
116,99lei
Stoc epuizat
| Material Filament | PLA |
|---|---|
| Sustainability compliance | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Diameter | 1.75 mm |
| Printing colours | Red |
| Compatibility | FDM 3D |
| Print speed | 120 mm/sec |
| Impact strength | 10.5 kJ/m² |
| Tensile strength | 51000 kPa |
| Density | 0.00124 kg/m³ |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.