SKU: STD-SMJY05-12-7Z
Producator: Other
Disponibilitate:
49 în stoc
151,00lei
49 în stoc
Sursa de alimentare 5A cu back up pentru sisteme de access control STD- SMJY05-12-7Z, tensiune intrare 96-264V, 50/60Hz, tensiune de iesire: DC12V 5A, 60W, carcasa plastic, intrare pentru acumulator de 7Ah 12V( nu este inclus), LED stare, protectie: short circuit, over current, overload, overvoltage, dimensiuni: 187x193x90mm
SKU: STD-SMJY05-12-7Z Categorie:
Producator
OTHER
Garantie
24
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “Sursa de alimentare 5A cu back up pentru sisteme de”