| Caracteristici | |
| Port Retea |
1x RJ-45
|
| Viteza de transfer |
10/100/1000 Mbps
|
| Standarde IEEE 802.11 |
802.11 a/b/g/n/ac
|
| Standarde IEEE 802.3 |
802.3 at
|
| Rata transfer |
2.4 GHz: 300 Mbps
5 GHz: 867 Mbps max. |
| Frecventa |
2.4, 5 GHz
|
| Dual Band |
Da
|
| Antena |
Intern
|
| Tip antena |
MIMO
|
| Putere antena |
2x 2 dbi
|
| Caracteristici Tehnice | |
| Dimensiuni |
139.7 x 86.7 x 25.75 mm
|
| Greutate |
210 g
|
| Alimentare PoE | |
Access point & Range Ext.
Access Point Ubiquiti UniFi UAP-AC-IW-Indoor, AC1200, Dual-Band, Gigabit
Producator:
Ubiquiti
Disponibilitate:
Stoc epuizat
680,99lei
Stoc epuizat
| Producator | UBIQUITI |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Band | Dual – band |
| PoE | Da |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 5 – AC |
| Numar Porturi | 1-3 |
| Management | Da |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Antena | Interna |
| Utilizare | Interior |
| Product colour | White |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| DC-in jack | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 867 Mbit/s |
| LED indicators | Yes |
| Internal | No |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Mounting kit | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Frequency band | 2.4 – 5 GHz |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Wireless isolation | Yes |
| Security algorithms | AES, TKIP, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2 |
| Firmware upgradeable | Yes |
| Placement | In-wall |
| Antennas quantity | 1 |
| Internal RJ-45 ports quantity | 1 |
| Antenna gain level (max) | 2 dBi |
| Number of users | 250 user(s) |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 50 °C |
| Weight | 200 g |
| Input current | 0.5 A |
| Maximum indoor range | 100 m |
| Transmitting power | 20 dBmW |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| AC input voltage | 48 V |
| Power consumption (typical) | 7 W |
| Power consumption (max) | 19 W |
| Polarization | Single polarization |
| Certification | DFS, CE, FCC, IC |
| Width | 86.7 mm |
| Depth | 25.8 mm |
| Height | 139.7 mm |
Nu există recenzii încă.