All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 30a 24 Gen 4 AIO (24 inches), Intel® Core™ i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.4 / 4.9GHz, E-core 1.8 / 3.6GHz, 24MB, RAM 1x 16GB SO-DIMM DDR4-3200, SSD 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0, Video: Integrated Intel® UHD Graphics, Optic: DVD±RW, Card reader: No card reader, Integrated 100/1000M, WLAN: Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 11ax 2×2, Bluethooth: BT5.1, Rear Ports: 2x USB 2.0, 2x USB 3.2 Gen 2, 1x HDMI®-out, 1x Ethernet (RJ-45), 1x power connector, Source: 90W 89% Adapter, USB Calliope Keyboard, Black, English (EU), USB Calliope Mouse, Black, 3Wx2, Camera: HD 720p, Color: Raven Black, Weight Around 6.7 kg, Dimensions 541 x 207.5 x 433.8 mm, Warranty: 1-year, Courier or Carry-in, 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN), OS: None
All-in-One Lenovo ThinkCentre neo 30a 24 Gen 4 AIO (24
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
4.906,99lei
andreea. stoc rez. sunati pentru detalii
| Producator | LENOVO |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip procesor AIO | Intel i7 |
| Diagonală AIO | 24" |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 1TB |
| Microsoft-OS | No |
| Rezoluție AIO | 4096 x 2304 |
| Capacitate stocare AIO | 256 GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Consumer |
| Unitate optica | Nu |
| Sistem de operare | Free DOS |
| Memorie RAM AIO | 32 GB |
| Format Display AIO | Full HD |
| Producator procesor AIO | AMD |
| Tip stocare AIO | SSD |
| Camera WEB | Nu |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| Microphone | 2x, Array |
| Memory slots | Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| WLAN + Bluetooth | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2×2 + BT5.2 |
| Card Reader | No card reader |
| Processor | AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Touchscreen | None |
| Sistem Operare AIO | Windows 11 Pro |
| Expansion Slots | Two M.2 slots (one for WLAN, one for SSD) |
| Included Upgrade | 3Y Onsite upgrade from 1Y Courier/Carry-in Promo(CPN) |
| Other Certifications | TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| Security Chip | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| Optical | DVD±RW |
| Max Memory | Up to 16GB DDR4-3200 |
| Rear Ports | 2x USB 2.0 |
| Camera | HD 720p |
| Pen | Pen Not Supported |
| WWAN | Non-WWAN |
| Left Ports | None |
| Producator Procesor | Intel |
| Tip placa video | Integrata |
| Producator placa video | Intel |
| USB Type-C | Da |
| Bluetooth | Da |
| USB 3.2 | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Port HDMI | Da |
| USB 2.0 | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Wi-Fi | Nu |
| Culoare | Alb |
| Speakers | 3Wx2 |
| Operating System | None |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| USB 3.2 Gen 2 | Da |
| Tip stocare | M.2 nVME |
| Webcam integrat | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Model GPU | Intel Integrated Graphics |
| Diagonala display | 24 inch |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display: | FHD |
| Tip procesor | Intel Core 5 |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Serie placa video | Intel |
| USB Type A | Da |
| Memory | 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| Storage Support | Up to two drives, 1x 2.5 HDD + 1x M.2 SSD • 2.5 HDD up to 1TB • M.2 SSD up to 512GB |
| Audio chip | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233 codec |
| Display | 23.8 FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Form Factor | AIO (24 inches) |
| Power supply | 90W 89% Adapter |
| Keyboard | USB Calliope Keyboard, White, English (UK) |
| Mouse | USB Calliope Mouse, White |
| Case Color | White |
| Dimensions (WxDxH) | 541 x 185.34 x 433.56 (21.3 x 7.3 x 17.07 inches) |
| Weight | 6.81 kg (15.01 lbs) |
| Model Procesor | 120U |
Nu există recenzii încă.