| Display | |
| Diagonala |
27 inch
|
| Touchscreen |
Da
|
| Widescreen |
Da
|
| Format |
Full HD
|
| Ecran |
LED Backlit
|
| IPS display |
Da
|
| Suprafata ecran |
Anti-Glare
|
| Rezolutie |
1920 x 1080 pixeli
|
| Culori |
16.7 milioane
|
| Unghi de vizualizare |
178/178 grade
|
| Webcam integrat |
Da
|
| Microfon integrat |
Da
|
| Senzor webcam |
2.0 mpx
|
| Rezolutie webcam |
1920 x 1080 pixeli
|
| All-in-One |
Da
|
| Procesor | |
| Producator |
Intel
|
| Socket |
1449
|
| Nucleu |
Tiger Lake
|
| Familia |
Core i7 11th gen
|
| Model |
i7-1165G7
|
| Numar nuclee |
4
|
| Numar thread-uri |
8
|
| Frecventa |
2,8 GHz
|
| Frecventa Turbo |
4,7 GHz
|
| Intel Smart Cache |
12 MB
|
| Tehnologie de fabricatie |
10 nm
|
| Grafica integrata |
Iris Xe Graphics
|
| Memorie RAM | |
| Capacitate |
16 GB
|
| Tip |
DDR4
|
| Frecventa |
2666 MHz
|
| Tip sloturi memorie |
SODIMM
|
| Slot 1 |
16 GB
|
| Stocare | |
| Capacitate |
1 TB
|
| Interfata |
SATA
|
| Viteza de rotatie |
5400 rpm
|
| Tip |
2.5 inch
|
| SSD |
Da
|
| Capacitate SSD |
512 GB
|
| Detalii |
M.2 PCIe NVMe SSD
|
| Placa Video | |
| Tip |
Dedicata
|
| Producator |
nVidia
|
| Familie |
GeForce
|
| Model |
MX330
|
| Tip memorie |
GDDR5
|
| Dimensiune memorie |
2 GB
|
| BUS memorie |
64-bit
|
| Suport DirectX |
12
|
| Unitate Optica | |
| Altele |
No Optical Drive
|
| Placa De Baza | |
| Chipset |
Intel
|
| Sunet | |
| Sunet |
HD Audio
|
| Boxe |
Stereo
|
| Altele |
Waves MaxxAudio® Pro
|
| Carcasa Si Sursa | |
| Tip |
All-in-one
|
| Dimensiune |
61.2 x 45.3 x 4.2 cm
|
| Greutate |
7 kg
|
| Putere sursa |
130 W
|
| PFC |
Activ
|
| Porturi | |
| HDMI |
2
|
| RJ-45 LAN |
1
|
| USB 2.0 |
2
|
| USB 3.2 |
3
|
| USB Type-C |
1
|
| Jack casti |
1
|
| Card slot |
Da
|
| Conectivitate | |
| LAN |
10/100/1000 Mbps
|
| Wireless |
802.11 ax
|
| Bluetooth |
5.0
|
| Software | |
| Sistem de operare |
Windows 10 Pro
|
| Versiune |
64 bit
|
| Diverse | |
| Periferice |
Tastatura + Mouse
|
All in one PC
Inspiron Dell All-In-One 7700, 27 inch FHD Touchscreen, Procesor Intel®
Producator:
Dell
Disponibilitate:
Stoc epuizat
9.549,99lei
Stoc epuizat
| Producator | DELL |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Tip procesor AIO | Intel i7 |
| Diagonală AIO | 27" |
| Rezoluție AIO | 1920 x 1080 |
| Unitate optica | Nu |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Memorie RAM AIO | 16 GB |
| Format Display AIO | FHD, Touch |
| Touchscreen | Da |
| Capacitate stocare AIO | 512 GB, 1 TB |
| Producator procesor AIO | Intel |
| Tip stocare AIO | SSD + HDD |
| Camera WEB | Da |
| Sistem Operare AIO | Windows 10 Pro |
| Producator Procesor | Intel |
| Port HDMI | Nu |
| USB 2.0 | Da |
| USB Type-C | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip placa video | Dedicata |
| USB 3.2 | Nu |
| Culoare | Argintiu |
| Capacitate stocare | 1.5 TB |
| Webcam integrat | Da |
| Ethernet (RJ-45) | Da |
| Tip stocare | SSD + HDD |
| Producator placa video | nVidia |
| Model Procesor | 1165G7 |
| Model GPU | GeForce MX330 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 (FHD) |
| Tip display: | FHD |
| USB 3.2 Gen 2 | Da |
| Tip procesor | Intel Core 7 |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Diagonala display | 27 inch |
| Destinat pentru | Consumer |
| USB Type A | Da |
| Serie placa video | GeForce |

Nu există recenzii încă.