Masina cuburi de gheata Heinner HIM-105BK, capacitate productie cuburi de gheata: 12kg/24h, capacitate pe ciclu de productie: 9cuburi/7-11 min, capacitate rezervor apa: 1.9L, capacitate recipient cuburi de gheata: 800g, indicator lipsa apa, indicator recipient gheata plin, negru
Aparat cuburi de gheata
MASINA CUBURI GHEATA HEINNER HIM-105BK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
605,99lei 1.090,98lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Culoarea produsului | Negru |
| Tip material | Plastic |
| Capacitate productie | 12kg/24h |
| Recipient cuburi gheata detasabil | Da |
| Capacitate pe ciclu de productie | 9 cuburi/7-11min |
| Indicator | Recipient cuburi gheata plin |
| Capacitate rezervor apa | 1.9L |
| Capacitate recipient cuburi gheata | 800g |
| Greutate | 8.46 kg |
| Inaltime | 29.20 cm |
| Latime | 23.80 cm |
| Adancime | 34.20 cm |
| Indicator nivel cos de gheata | Da |
| Functie curatare | Nu |
Nu există recenzii încă.