
SKU: HAC-MRB12SLWIFI
Categorie: Aparate de aer conditionat
Stoc epuizat
3.624,99lei
Stoc epuizat

| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Eficienta energetica racire | A++ |
| Eficienta energetica incalzire | A+ |
| Tehnologie WI-FI | Da |
| Kit instalare inclus | Nu |
| Suprafață montare | Perete |
| Functii speciale | Functie Silence |
| Capacitate generala | 12000-BTU |
| Suprafață acoperită | 16mp-23mp |
| Capacitate aer condiționat de răcire | 12000-BTU |
| Greutate unitate | 23.20 kg |
| Inaltime unitate | 49.50 cm |
| Latime unitate | 72.00 cm |
| Adancime unitate | 27.00 cm |
| Inaltime | 28.50 cm |
| Adancime | 19.40 cm |
| Greutate | 7.50 kg |
| Latime | 80.50 cm |
Nu există recenzii încă.