
Aspiratoare
ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-MC700RD
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
Stoc epuizat
480,99lei
Stoc epuizat
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Putere | 700W |
| Tip aspirator | Fara sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Capacitate colectare | 2L |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Acumulator | Nu |
| Putere aspirare | 140W |
| Greutate | 3.80 kg |
| Inaltime | 30.50 cm |
| Latime | 24.70 cm |
| Adancime | 36.00 cm |

Nu există recenzii încă.