
Aspiratoare
ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-V800BK
Producator:
Heinner
Disponibilitate:
100 în stoc
630,99lei
100 în stoc
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Putere | 800W |
| Tip aspirator | Fara sac |
| Tip aspirare | Uscata |
| Tip suprafata | Multi-suprafete |
| Material tub | Metalic, telescopic |
| Accesorii aspirator | Duza spatii inguste |
| Capacitate colectare | 2.2L |
| Acumulator | Nu |
| Greutate | 5.70 kg |
| Inaltime | 33.00 cm |
| Latime | 34.00 cm |
| Adancime | 53.00 cm |

Nu există recenzii încă.