Bundle scaun gaming Torin Txt + Birou gaming Radiance Red; Scaun Torin, ajustabil, material textil, piston pe gaz, manere reglabile, baza stea cu 5 picioare, greutate maxima admisa 150Kg, perne detasabile, rosu; Birou gaming Radiance, material otel carbon laminat, grosime 1.5mm, blat MDF invelit in fibra de carbon, dimensiuni blat: 1400*660* 15mm, mousepad pe intreaga suprafata a blatului(rezistent la apa), dimensiuni mouse pad: 1400*660*2mm, suport casti, suport cana/pahar, sistem management cabluri, picioare reglabile manual, greutate maxima admisa: 100KG, rosu
Birouri gaming
Bundle scaun gaming Torin Txt + Birou gaming Radiance Red;
Producator:
Serioux
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.814,99lei
Stoc epuizat
| Material blat | MDF |
|---|---|
| Culoare | Alte culori |
| Adancime | 600 mm |
| Inaltime | N/A |
| Latime | 600 mm |
| Material structura | MDF |
| Inaltime reglabila: | Nu |
| Led RGB | Nu |
| Greutate | N/A |
| Adancime:ramona: | 600 mm |
| Producator | SERIOUX |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.