Cablu Lindy 5m Cat.6A S/FTP LSZH Network, grey
Cabluri retea
Cablu retea Lindy LY-47136 5m Cat.6A S/FTP LSZH Network, grey
Producator:
Lindy
Disponibilitate:
18 în stoc
75,99lei
18 în stoc
| Lungime | 5m |
|---|---|
| Categorie cablu | 6a |
| Ecranare - Protectie | S/FTP |
| Conector 1 | RJ-45 |
| Conector 2 | RJ-45 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector shield material | Aluminium |
| Connector shielding | Yes |
| Conductor material | Copper |
| Cable shielding | S/FTP (S-STP) |
| AWG wire size | 27 |
| Cable standard | Cat6a |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Cable class | Ea |
| Frequency | 500 MHz |
| Bend radius (min) | 7.2 cm |
| Nominal attenuation | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Outer diameter | 6 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Nu există recenzii încă.