
| Producator | HEINNER |
|---|---|
| Garantie | 36 |
| Cana | Sticla |
| Tip control | Mecanic |
| Tip display: | Nu |
| Material carcasa | Plastic |
| Tip cafea | Macinata |
| Putere cafetiera | 900W |
| Capacitate cafetiera | 1.25L |
| Functii speciale | Mentinere cald |
| Greutate | 1.44 kg |
| Inaltime | 31.00 cm |
| Latime | 24.50 cm |
| Adancime | 16.50 cm |
Nu există recenzii încă.