SKU: DS-2CD2563G2-I28C
Producator: Hikvision
Disponibilitate:
Stoc epuizat
1.444,99lei
Stoc epuizat
Camera de supraveghere Hikvision Mini-Dome IP DS-2CD2563G2-I(2.8mm)C6MP, Efficient H.265+ compression technology; 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; rezolutie: 3200 × 1800; Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR; IR:30m; Angle Adjustment Pan: -30° to 30°, tilt: 0° to 75°, rotate: 0° to 360°; Wide Dynamic Range 120 dB; 1 RJ45 10 M/100 M self- adaptive Ethernet port; BLC, HLC, 3D DNR; temperatura de functionare: 30 °C to 60 °C; Dimensiuni: Ø 110 mm × 57.4 mm; greutate:0.375 KG.
SKU: DS-2CD2563G2-I28C Categorie:
Producator
HIKVISION
Garantie
36
Format cameră
Dome
Obiectiv fix
2.8mm
InfraRed
30m
Obiectiv varifocal
No
Rezoluție cameră
HD 6MP
Tehnologie
IP
Camera Wireless
No
Bazat pe 0 păreri
0.0 în ansamblu
0
Fii primul care face review la “Camera de supraveghere Hikvision Mini-Dome IP DS-2CD2563G2-I(2.8mm)C6MP, Efficient H.265+ compression”