Card de memorie SanDisk Ultra MicroSDXC, 64GB, UHS-I, Class 10, 80MB/s + Adaptor
Carduri memorie
Card de Memorie Kingston MicroSDXC, 64GB, Adaptor SD, Class 10
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
85 în stoc
52,99lei
85 în stoc
| Producator | SANDISK |
|---|---|
| Garantie | 84 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Application performance class | A1 |
| Memory adapter included | SD |
| Read speed | 100 MB/s |
| Capacity | 64 GB |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Da |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1.02 mm |
| Height | 10.9 mm |
| Product colour | Grey, Red |
Nu există recenzii încă.