Micro Secure Digital Card Samsung,Pro Plus, 128GB, MB-MD128KA/EU, Clasa Viteza U3, V30, A2, W/R 160MB/120MB , fara adaptor
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSD Samsung,Pro Plus MB-MD128KA/EU, 128GB, fara adaptor,
Producator:
Samsung
Disponibilitate:
Stoc epuizat
189,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SAMSUNG |
|---|---|
| Garantie | 120 |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory adapter included | SD |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Capacity | 128 GB |
| Memory voltage | 2.7,3.6 V |
| Read speed | 160 MB/s |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate card | 128 GB |
| Write speed | 120 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Application performance class | A2 |
| Height | 11 mm |
| Clasa viteza card | Clasa 3 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Width | 15 mm |
| Depth | 1 mm |
| Weight | 25 g |
| Product colour | Blue |
| Protection features | Abrasion resistant, Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof |
Nu există recenzii încă.