Micro Secure Digital Card SanDisk, 64GB, Clasa 10, Reading speed: 80MB/s, fara adaptor SD (pentru telefon)
Carduri memorie
Card de Memorie MicroSD SanDisk Ultra, 64GB, Class 10
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
Stoc epuizat
149,99lei
Stoc epuizat
| Producator | SANDISK |
|---|---|
| Garantie | 84 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Read speed | 80 MB/s |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Capacity | 64 GB |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Nu |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1.02 mm |
| Protection features | Shock resistant, Temperature proof, Waterproof |
| Product colour | Grey, White |
| Width | 10.9 mm |
| Weight | 4.54 g |
Nu există recenzii încă.