Micro Secure Digital Card ADATA 64Gb, AUSDX64GUICL10A1-RA1, UHS-I Class 10, SD 6.0,R/W: up to 100/80MB/s, adaptor inclus
Carduri memorie
Card de memorie Premier MicroSDXC/SDHC, 64GB, Class 10, cu adaptor
Producator:
Adata
Disponibilitate:
Stoc epuizat
103,00lei
Stoc epuizat
| Producator | ADATA |
|---|---|
| Garantie | 24 |
| Flash card type | MicroSDHC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Memory adapter included | SD |
| Capacity | 64 GB |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Write speed | 25 MB/s |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Da |
| Read speed | 85 MB/s |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Product colour | Black, Blue |
| Width | 11 mm |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Internal memory | 64 GB |
Nu există recenzii încă.