Micro Secure Digital Card SanDisk, 64GB, Clasa 10, Reading speed: 100MB/s
Carduri memorie
Card de Memorie SanDisk Ultra microSD, 64GB, Class 10
Producator:
Sandisk
Disponibilitate:
4 în stoc
97,99lei
4 în stoc
| Producator | SANDISK |
|---|---|
| Garantie | 84 |
| Flash memory class | Class 10 |
| Flash card type | MicroSDXC |
| Capacity | 64 GB |
| UHS Speed Class | Class 1 (U1) |
| Capacitate card | 64 GB |
| Adaptor | Nu |
| Tip card | Micro-SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Harmonized System (HS) code | 85235190 |
| Depth | 15 mm |
| Height | 1.02 mm |
| Product colour | Grey, White |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 70 °C |
| Width | 10.9 mm |
Nu există recenzii încă.