SD Card Kingston, 128GB, Canvas GO Plus, Clasa 10 UHS-I, Speed up to 170 MB/s, 3.3V, exFAT
Carduri memorie
Card de Memorie SD Kingston Canvas GO Plus, 128GB, Class
Producator:
Kingston
Disponibilitate:
100 în stoc
122,98lei
100 în stoc
| Capacitate SD | 128GB |
|---|---|
| Tip SD | SD |
| Flash memory class | Class 10 |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V30 |
| Memory voltage | 3.3 V |
| Capacity | 128 GB |
| Write protection switch | Yes |
| Supported file systems | exFAT |
| Write speed | 90 MB/s |
| Read speed | 170 MB/s |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate card | 128 GB |
| Flash card type | SD |
| Tip card | SDXC |
| Clasa viteza card | Clasa 10 |
| Internal memory type | UHS-I |
| Master (outer) case gross weight | 3.81 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Nu există recenzii încă.