Cartus cerneala HP , C2P11AE, 300 pagini, Deskjet 5575 AIO
Cartuse cerneala
Cartus cerneala HP , C2P11AE, 300 pagini, Deskjet 5575 AIO
Producator:
Hp
Disponibilitate:
Stoc epuizat
107,99lei
Stoc epuizat
| Capacitate cartuș | 51-100ml |
|---|---|
| Culoare cerneală | pack(c/m/y) |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Master (outer) case gross weight | 3.82 g |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet (air) | 48 pc(s) |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Products per master (outer) case | 60 pc(s) |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Box contents | Ink cartridge |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Supply type | Multi pack |
| Compatibility | HP 651 ink cartridges work with: |
| Colour ink page yield | 300 pages |
| Colour ink volume | 1 ml |
| OEM code | C2P11AE |
| HP segment | Premium Home |
| Pallet gross weight | 203.55 g |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (302) 889296160847; (BHK) 889296160854; (BHL) 889296160861 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296160847, 889296160854, 889296160861 |
| Producator | HP |
| Garantie | 0 |
Nu există recenzii încă.